Як правильно убезпечити офіс?

Грудень 2021р.

Убезпечити офіс, склад чи цех від зловмисників можна різними способами. Наприклад, встановити IP-відеоспостереження та в режимі онлайн відстежувати, що відбувається в приміщенні. А якщо доповнити систему моніторингу пультовою сигналізацією, у злодіїв не буде жодних шансів. За даними Генеральної прокуратури, в Україні за 2017 рік на комерційних об’єктах зафіксовано майже 24 тисячі крадіжок. Крім того, як повідомляє ГПУ, за 2017 рік скоєно 21 тисячу пограбувань та розбоїв. Тому підприємцям потрібно міцно задуматися про безпеку своїх офісів, складських та підсобних приміщень. До того ж, охоронна система та відеоспостереження допомагають не лише захиститися від зловмисників, а й оптимізувати виробничі процеси, а також контролювати співробітників, боротися із крадіжками та зловживаннями.

Зоряне око Відеоспостереження – найпростіший і відносно недорогий спосіб взяти під контроль офіс та інші приміщення. Найбільш доступні за ціною та прості у монтажі локальні (аналогові або AHD) системи. Причому вони можуть бути як із функцією сигналізації, так і без неї. Вартість складає лише 2-3 тис. гривень Такий комплект складається з 2-4 камер високої роздільної здатності та відеореєстратора. Камери підключаються до відеореєстратора, передають на нього відеосигнал, який реєстратор перетворює на зображення, стискає і за необхідності записує на жорсткий диск або інший знімний носій інформації.

Щоб переглянути відео, до реєстратора необхідно підключити зовнішній монітор або телевізор. Камери мають інтегровані датчики руху. Тому, якщо в офіс або на склад хтось проникне, камери це зафіксують, почнуть запис відео, а сигналізація подасть тривожний сигнал. Наприклад, охоронцям, які перебувають у будівлі. А вони вже повідомляють про те, що відбувається, власнику офісу і, якщо потрібно, викликають наряд поліції. IP-системи відеоспостереження – більш сучасний варіант. Їхня перевага в тому, що підключені камери можуть відразу ж передавати зображення не лише на відеореєстратор, а й у «хмару», на веб-сервер. У свою чергу, власник офісу, або той, хто його орендує, може отримати доступ до трансляції з камер у будь-який час доби та у будь-якій точці земної кулі. Доступ до камер можна надати декільком довіреним особам.

Наприклад, служба охорони. Що ще зручно, керування такою системою налаштовується навіть зі смартфона. Бюджет на придбання та встановлення – в межах 5-10 тис. гривень. tolpe.html”>

У вас залишились
запитання?

Заповніть форму зворотнього
зв'язку та наші менеджери
зв'яжуться з вами у
найближчий час