Системи безпеки

У сучасних умовах дуже важливе комплексне рішення охорони промислових об’єктів та будівель, яке допоможе зафіксувати наближення та початок дії будь-яких загроз. Пожежа, техногенна аварія, проникнення на об’єкт чи комп’ютерну мережу — це повний перелік загроз, які можна запобігти, встановивши технічні засоби безпеки на об’єктах.
ТОВ «ТОПСЕРВІС» приділяє особливу увагу підвищенню ефективності систем сигналізації. Для цього впроваджуються наукомісткі комплексні інтегровані системи безпеки (ІКСБ). Проектування цих систем засноване на забезпеченні комплексної безпеки об’єкту,
з вирішенням завдань автоматизації управління системами життєзабезпечення підприємства: енергозбереженням, вентиляцією, опаленням, водопостачанням, ліфтовим обладнанням, кондиціюванням та багатьма іншими.

Наші послуги

Основним завданням системи контролю доступу є контроль та розмежування доступу до будинків, приміщень, особливих зон, а також для контролю в'їзду/виїзду автотранспорту. Розмежування доступу здійснюється за принципом поділу на зони доступу і шляхом створення обмежень для груп або кожного ідентифікатора (користувача), що задаються індивідуально.
Детальніше
Системи охорони периметра займають особливе місце у ряді систем безпеки, вони є засобами раннього виявлення, які дозволяють виявити порушника ще до його проникнення на територію, що охороняється.
Детальніше
Загальні принципи організації охоронної сигналізації добре відомі та описані у численних джерелах. При всьому їхньому різноманітті ці принципи зводяться до створення кількох рубежів захисту та комплексу організаційних заходів щодо припинення дій зловмисника.
Детальніше
Ви вирішили встановити відеоспостереження, але не знаєте, з чого почати. Ми постараємося допомогти Вам у визначенні, щоб не допустити помилок при виборі камер та інсталятора відеоспостереження. Проблема у тому, що універсальних систем відеоспостереження просто немає. Телевізійний комплекс спостереження створюється, з індивідуальних потреб замовника, і дуже рідко повторюються. Відеосистема це як конструктор, де з доступних елементів необхідно зібрати бажаний комплекс безпеки, заклавши потрібну функціональність і зважаючи на все необхідне для потрібного типу приміщення, будівлі, території. Ну що ж, почнемо.
Детальніше

В умовах зростання економічної нестабільності та активізації загроз тероризму, техногенних катастроф і для запобігання технічного шпигунства, комп’ютерних злочинів особливо актуальним є питання забезпечення безпеки населення, підприємств та організацій.
Основне завдання проектування ІКСБ – створення узгодженої та життєздатної системи захисту економічних інтересів власника, ефективної моделі захисту
від впливу як зовнішніх, і внутрішніх загроз безпеки, з урахуванням її можливої ​​модернізації у майбутньому без капітальних витрат. Якісне опрацювання із замовником всіх нюансів та факторів на стадії узгодження завдання на проектування дозволяє виключити можливі ризики недоробок або проектних помилок при реалізації проекту.
В окремий розділ необхідно виділити проектування систем протипожежного захисту, оскільки розробка проектної документації та проведення її експертизи є, як правило, обов’язковою для подальшої здачі систем пожежної безпеки в промислову експлуатацію. ТОВ «ТОПСЕРВІС» має безстрокову ліцензію на проектування систем пожежогасіння (водяне, пінне, порошкове, аерозольне), пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу, вогнезахисну обробку матеріалів та конструкцій.
Багаторічний досвід та професіоналізм наших фахівців, їх креативне мислення, постійний моніторинг та впровадження досягнень науково-технічного прогресу є запорукою успішної реалізації завдань різного рівня складності.

Портфоліо

Товариство з обмеженою відповідальністю
«ТопСервіс» утворено у березні 2004 року та
успішно працює на ринку інженерних послуг

Всі наші роботи

У вас залишились
запитання?

Заповніть форму зворотнього
зв'язку та наші менеджери
зв'яжуться з вами у
найближчий час