Послуги

Товариство з обмеженою відповідальністю «ТОПСЕРВІС» утворено у березні 2004 року та успішно працює на ринку інженерних послуг та інформаційних технологій.

Ми гарантуємо інженерний та авторський нагляд за якісним виконанням усіх видів робіт на кожному етапі. Інтелект, досвід та професіоналізм забезпечують можливість надання нашим Партнерам безпрецедентних термінів гарантії на роботи – від 1 року до 25 років!

Наші послуги

У сучасних умовах дуже важливе комплексне рішення охорони промислових об'єктів та будівель, яке допоможе зафіксувати наближення та початок дії будь-яких загроз. Пожежа, техногенна аварія, проникнення на об'єкт чи комп'ютерну мережу — це повний перелік загроз, які можна запобігти, встановивши технічні засоби безпеки на об'єктах.
Детальніше
Пожежна сигналізація – це система оповіщення персоналу підприємства щодо виникнення пожежі. Крім того, сучасні системи сигналізації запускають у дію механізми первинної боротьби з пожежею — засоби пожежогасіння та димовидалення.
Детальніше
Надійність безперебійної роботи будинку безпосередньо залежить від конфігурації, складу та експлуатаційних характеристик системи електропостачання. У цьому плані систему електропостачання можна порівняти хіба що із системою забезпечення клімату, від належного функціонування якої залежить безперервність надання сервісів суміжних систем. Крім того, як кліматична, так і електрозабезпечення системи виділяються серед інших інженерних систем обсягом обладнання, рівнем складності проектних та монтажних робіт, взаємним впливом окремих підсистем та їх елементів одна на одну.
Детальніше
Ефективне управління - запорука успішного бізнесу. Якісний зв'язок - один з факторів управління, навіть у випадках, коли на підприємстві працює невелика кількість людей. У сучасних умовах офіси, магазини, склади мають бути обладнані надійними, швидкісними, безпечними засобами комп'ютерної та телефонного зв'язку. Об'єднання цих коштів у єдину мережу та наявність центру управління роблять роботу будь-якого підприємства більш продуктивною та організованою.
Детальніше

Портфоліо

Товариство з обмеженою відповідальністю
«ТопСервіс» утворено у березні 2004 року та
успішно працює на ринку інженерних послуг

Всі наші роботи

У вас залишились
запитання?

Заповніть форму зворотнього
зв'язку та наші менеджери
зв'яжуться з вами у
найближчий час