IT інфраструктура

Ефективне управління – запорука успішного бізнесу. Якісний зв’язок – один
з факторів управління, навіть у випадках, коли на підприємстві працює невелика кількість людей. У сучасних умовах офіси, магазини, склади мають бути
обладнані надійними, швидкісними, безпечними засобами комп’ютерної
та телефонного зв’язку. Об’єднання цих коштів у єдину мережу та наявність центру управління роблять роботу будь-якого підприємства більш продуктивною та організованою.

Наші послуги

Структурована кабельна система (СКС) - універсальна кабельна система будівлі, групи будівель, здатна підтримувати широкий діапазон додатків. СКС створюється без попереднього знання додатків, які будуть використовуватися згодом.
Детальніше
Ефірне телебачення - тішить своєю абсолютною безплатністю, якість зображення залежить від встановленого (або планованого до встановлення) обладнання, а також від розташування відносно телевежі (відстань та пряма видимість).
Детальніше
У сучасному світі цифрових технологій безперебійне бездротове з'єднання має вирішальне значення для продуктивності, комунікації та безперебійної роботи користувачів. Однак, оскільки користувачі переміщуються між різними зонами в будівлі або великій мережі, підтримка стабільного і безперервного з'єднання WiFi може бути складним завданням. Безшовний роумінг WiFi вирішує цю проблему, дозволяючи пристроям плавно перемикатися між точками доступу без перебоїв.
Детальніше
У сучасному цифровому світі бізнесу необхідна стабільна та надійна мережева інфраструктура. Відмова в роботі мережі може призвести до серйозних проблем, простої та втрати прибутку. Саме тому відмовостійкі мережі стають дедалі важливішими для підприємств.
Детальніше
IP-телефонія (Internet Protocol Telephony) – це передова технологія, яка дозволяє передавати голосовий зв'язок через Інтернет. На відміну від традиційних аналогових телефонних систем, IP-телефонія ґрунтується на використанні мережі даних, що приносить безліч переваг для вашого бізнесу
Детальніше
У сучасному взаємопов'язаному світі надійне покриття мобільної мережі має вирішальне значення для безперебійного зв'язку, передачі даних і доступу до цифрових послуг. Однак слабкі або неадекватні сигнали GSM можуть призвести до переривання дзвінків, низької швидкості передачі даних і незадовільного користувацького досвіду. Посилення сигналу GSM, також відоме як підсилення стільникового сигналу або встановлення ретранслятора, - це технологія, яка покращує покриття мобільної мережі та підвищує рівень сигналу.
Детальніше

СКС – структуровані кабельні системи. Вони з’єднують користувача з центром управління та зовнішнім світом.
Оскільки монтаж СКС має багато специфічних особливостей, які можуть бути не зрозумілі простим користувачам, правильним рішенням довірити цю роботу професіоналам. Вони легко впораються з проектуванням і виконають весь перелік завдань. Для якісного монтажу комп’ютерної мережі важливі усі базові етапи:
•проектування мережі;
•прокладка кабелю;
•монтаж активного та пасивного мережевого обладнання;
•підключення робочих місць;
• тестування працездатності мережі та здача проекту замовнику.
При проведенні монтажу комп’ютерних мереж враховується площа будівлі, матеріал стін та багато інших параметрів, а також технічні особливості роботи обладнання. Усі роботи виконуються «під ключ». Фахівці приділяють велику увагу зручності
та естетичному вигляду змонтованих телефонних та комп’ютерних мереж. Кабелю
та з’єднання будуть прокладені в спеціальний короб, а на стінах акуратно та надійно закріплені розетки.
ТОВ «ТОПСЕРВІС» є офіційним інсталятором СКС таких виробників як Legrand, Kopos, R&M, Panduit, Ok-Net.
За бажанням замовника, наша компанія виконує роботи з тестування СКС
з використанням спеціального вимірювального обладнання з подальшим оформленням системної гарантії та терміном експлуатації до 25 років.

Портфоліо

Товариство з обмеженою відповідальністю
«ТопСервіс» утворено у березні 2004 року та
успішно працює на ринку інженерних послуг

Всі наші роботи

У вас залишились
запитання?

Заповніть форму зворотнього
зв'язку та наші менеджери
зв'яжуться з вами у
найближчий час