Системи протипожежного захисту

Пожежна сигналізація – це система оповіщення персоналу підприємства щодо виникнення пожежі. Крім того, сучасні системи сигналізації запускають у дію механізми первинної боротьби з пожежею — засоби пожежогасіння та димовидалення.

Наші послуги

Основними засадами побудови пожежної сигналізації на об'єкті є її відповідність нормативній документації, що регламентується будівельними нормами та правилами, а також наявність сертифікату УкрСепро.
Детальніше
Системи пожежогасіння призначені для запобігання, обмеження розвитку, гасіння пожежі, а також захисту від пожежі людей та матеріальних цінностей.
Детальніше
Насамперед хочеться сказати, що єдине завдання системи димовидалення - забезпечення можливості безпечної евакуації людей під час пожежі протягом розрахункового часу евакуації.
Детальніше
Основне призначення системи повідомлення - це попередження людей, що перебувають у будівлі, про пожежу або іншу аварійну ситуацію та управління евакуацією. Однак у штатному режимі системи оповіщення можуть використовуватися також для передачі фонової музики, звукової та мовної трансляції, наприклад, приміщенням компанії.
Детальніше
Вогнезахист – зниження показників пожежної небезпеки матеріалу або підвищення вогнестійкості конструкцій чи виробу.
Детальніше

Системи пожежної сигналізації за способом позиціонування місця займання бувають аналогові, адресні та змішані.

Аналогові системи визначають місце пожежі за номером пожежного шлейфу, на якому може бути до 30 пожежних датчиків. Відповідно, точність визначення місця пожежі знижується. Але для невеликих приміщень це не важливо, а вартість всіх елементів аналогової сигналізації менша за адресну в 2-3 рази. До того ж ця система протипожежної сигналізації є значно простішою при проведенні пусконалагоджувальних робіт.

Адресна пожежна сигналізація вказує на конкретне місце виникнення пожежі. Це сучасна та високонадійна система. На великих об’єктах цей тип сигналізацій незамінний. Незважаючи на високу вартість компонентів, буває, застосування її виходить дешевшим. Оскільки за нормативами адресних датчиків встановлюється вдвічі менше аналогових. Це означає, що і матеріалів знадобиться менше, і монтажні роботи скоротяться в обсягах.

Існує і змішаний тип: адресно-аналогова система пожежної сигналізації, яка застосовується при нарощуванні існуючої системи.

Компанія «ТОПСЕРВІС» займається монтажем, обслуговуванням та ремонтом систем пожежної безпеки з 2004 року. Серед наших клієнтів такі відомі імена українського бізнесу, як:

ПІІ «МакДональдз Юкрейн Лтд», ПАТ «Одесаобленерго», ПАТ «Укрсоцбанк», ПАТ «Банк Схід», ПАТ «УкрСиббанк», АБ “Південний”, АБ “УКРГАЗБАНК”, Одеська міська клінічна інфекційна лікарня та багато інших. Якщо Вас цікавить проектування, встановлення та обслуговування систем пожежної безпеки,

Ви можете залишити заявку на посилання нижче. Наші спеціалісти у найкоротший час зв’яжуться з Вами для уточнення деталей та погодження виїзду на Ваш об’єкт.

Портфоліо

Товариство з обмеженою відповідальністю
«ТопСервіс» утворено у березні 2004 року та
успішно працює на ринку інженерних послуг

Всі наші роботи

У вас залишились
запитання?

Заповніть форму зворотнього
зв'язку та наші менеджери
зв'яжуться з вами у
найближчий час