Ласкаво просимо на блог компанії “ТОПСЕРВІС”, що спеціалізується на системах безпеки, протипожежного захисту, електроживлення та IT-інфраструктури. Тут ви знайдете широкий вибір інформативних статей, присвячених різноманітним аспектам нашої діяльності.
Наша команда експертів готова поділитися своїми знаннями та передовими технологіями. У блозі ми обговорюємо такі теми, як відеоспостереження, контроль доступу, пожежна безпека, електроживлення та багато іншого.
Ми постійно оновлюємо наш блог новими матеріалами, щоб ви завжди могли бути в курсі останніх тенденцій та найкращих практик.

Лютий 2022р.

Що означає CIF/4CIF/QCIF/D1

QCIF обычно используется в качестве стандартного формата изображения для просмотра на телефоне, составляющего четверть от полного изображения. В протоколе H.323, регулирующий стандартное разрешение захвата видеоизображения QCIF = 176 × 144 пикселей.

Читати докладніше
Лютий 2022р.

Перегляд потоку rtsp з IP-відеокамер і відеореєстраторів Hikvision

Відеореєстратори DVR. Прошивки v2.2.x, v3.x, ( серії 7100HWISL, 7200HFISH, 7200HVISV, 7200HWISH)rtsp://USER:PASSWORD@IP:PORT/(h264/MPEG-4)/ch(номер каналу)/(main/ sub)/av_streamПриклад:rtsp://admin:12345@192.0.0.64:554/h264/ch1/main/av_stream

Читати докладніше
Лютий 2022р.

Димовий датчик пожежної сигналізації для дому.

У багатьох країнах (наприклад, США, Великобританія, ЄС) встановлення димових датчиків пожежної сигналізації в квартирі або будинку є обов’язковим. В Україні поки що немає жодних вимог, але автономні димові сповіщувачі стають дедалі популярнішими, оскільки люди починають замислюватися про особисту безпеку. Вартість одного димового датчика близько 100 гривень, і, звісно, це не більша ціна за порятунок наших життів. Детектор повинен бути встановлений у такому місці, щоб у разі пожежі дим зміг легко досягти його. Зазвичай димові сповіщувачі встановлюють у центрі приміщення на стелі або безпосередньо над можливим джерелом пожежі. Димовий сенсор може контролювати площу в радіусі 7-8 метрів. На кухні рекомендується встановлювати теплові датчики, оскільки димові часто помилково спрацьовують під час приготування їжі. Якщо в будинку кілька поверхів, то рекомендується встановити датчики хоча б на кожному поверсі та над сходами. Також не можна забувати про підвал і горище (мансарда).

Читати докладніше
Лютий 2022р.

Розумний будинок

Комфортно, безпечно, вигідно – так можна охарактеризувати технологію Розумний дім, яка сьогодні стає все більш затребуваною. На сьогоднішній день компанія
ТОПСЕРВІС пропонує комплексне обладнання вашого вогнища на наступному передовому устаткуванні:

Читати докладніше
Лютий 2022р.

Відеокамера Axis P1204 для прихованого відеоспостереження

Компанія AXIS випустила нову відеокамеру P1204 для прихованого відеоспостереження.
Пройшло вже понад три з половиною роки з того моменту, як AXIS випустила свій набір M7001 для прихованого спостереження. Цей комплект складається з компактного AXIS M7001 аналогового відео кодера та мініатюрної аналогової відеокамери, яка підключається за допомогою кабелю. Даний комплект прихованого відеоспостереження дуже зручний і залишається бестселером на ринку, але так як це рішення побудовано на аналоговій технології відеоспостереження – його роздільна здатність зображення обмежена. Зовсім недавно компанія Axis випустила модель відеокамери серії P12. Це серія IP камер для прихованого монтажу, з можливістю прихованої та відкритої установки.

Читати докладніше
Лютий 2022р.

Порівняння роздільної здатності аналогових відеокамер та IP камер

Клієнти часто запитують, яке рішення найкраще підходить для їхньої конкретної системи відеоспостереження. Вибір правильного дозволу для камери спостереження часто пов’язаний з особливостями експозиції і потрібної мети.
Розуміння відмінностей між аналоговими камерами та IP-камерами має велике значення у виборі потрібного обладнання відеоспостереження.

Читати докладніше
Лютий 2022р.

Технічне обслуговування пожежної сигналізації Одеса

Відповідно до ДБН В.2.5-56-2010 кожна автоматична пожежна сигналізація вимагає щомісячного сервісного обслуговування та ремонту, як і будь-яка інша протипожежна система, в основі якої лежить безперебійна робота в автоматичному режимі без безпосередньої участі людини. Збої в роботі можуть відбуватися навіть у найдосконалішого в технічному плані обладнання, від бездоганної роботи яких залежить життя людей. Найчастіше причиною хибних спрацювань є вплив людського фактора: неправильний вибір сповіщувачів при проектуванні, неякісний монтаж або найчастіше порушення правил експлуатації. Іноді виникає необхідність переналаштування приладу пожежної сигналізації або розширення системи через зміну призначення приміщень та їх планування. Фахівці нашої компанії завжди раді допомогти у вирішенні проблем та виправити будь-які неполадки у роботі сигналізації, навіть у тих випадках, якщо ми безпосередньо не проводили проектування, монтаж та пусконалагоджувальні роботи з автоматичної пожежної сигналізації.

Читати докладніше
Лютий 2022р.

Проектування заземлення та блискавкозахисту

Що таке системи заземлення, вирівнювання (вирівнювання) потенціалів та блискавкозахист будівлі? Всі ці системи призначені для забезпечення безпеки та надійності роботи електроустановки та захисту людей від ураження блискавкою. Це перше, на що повинен звернути увагу і передбачити проектувальник у електроустановці, що розробляється, об’єкта.
Як свідчить гол. 1.7 ПУЕ Заземлення — це навмисне електричне з’єднання будь-якої точки мережі, електроустановки або обладнання із заземлюючим пристроєм.

Читати докладніше
Лютий 2022р.

Технічне обслуговування охоронної сигналізації Одеса

Охоронна сигналізація нерідко встановлюється у комплексі з автоматичною пожежною сигналізацією (охоронно-пожежна сигналізація). Це дозволяє суттєво скорочувати витрати користувача на технічне обслуговування та сервіс двох за ідеєю різних та незалежних один від одного систем.
Нерідко замовники взагалі вважають за краще об’єднувати всі системи в один комплекс, включаючи на додаток до цих систем і систему охоронного відеоспостереження, завдяки чому можна організувати повний контроль над усім, що відбувається на території всього простору, що охороняється.

Читати докладніше

У вас залишились
запитання?

Заповніть форму зворотнього
зв'язку та наші менеджери
зв'яжуться з вами у
найближчий час