Поворотні відеокамери спостереження – ефективне рішення для дому та бізнесу

Грудень 2021р.

Поворотна відеокамера спостереження – це пристрій безпеки з функціями панорамування та нахилу, що також надає можливість зумування. Маючи лише одну поворотну IP-відеокамеру, ви зможете у найдрібніших деталях спостерігати за під’їзною дорогою, місцями для паркування чи вхідними дверима.

Якість зображень поворотних відеокамер Купольні відеокамери спостереження з функціями панорамування, нахилу та оптичного наближення (pan-tilt-zoom або PTZ) з надвисокою роздільною здатністю здатні створювати чіткі яскраві зображення без спотворень.

У той час як 2-мегапіксельні поворотні відеокамери спостереження з ІЧ-підсвічуванням, як і раніше, займають значну частку ринку, деякі виробники вже випустили свої 5-мегапіксельні пристрої, які створюють ще якісніші зображення та відео. Крім того, на ринку з’являються високошвидкісні купольні PTZ-відеокамери з роздільною здатністю 4K (8MP), що задовольняють потреби клієнтів в отриманні відео ультра-високої якості. Купити відеокамери з поворотним механізмом – чи хороша ідея?

У міру розвитку технологій ціна купольної IP-відеокамери PTZ стала більш доступною для середнього споживача. Наведені нижче переваги купольних відеокамер PTZ дадуть вам зрозуміти, варті вони ваших інвестицій чи ні.

Перевага 1: поворотні камери покривають велику площу Купальні IP-відеокамери PTZ контролюють кожен кут у вашому будинку або за його межами. Ніхто не зможе прослизнути на вашу територію без вашого відома.

Перевага 2: купольні IP-камери PTZ дозволяють отримувати зображення з високою деталізацією Крім функції панорамування та нахилу, купольні PTZ-камери можуть збільшувати або зменшувати зображення, надаючи високоякісні зображення з чітко помітними деталями. Такі відеозаписи стануть переконливим доказом злочину, якщо хтось вдереться у ваш будинок чи офіс. Перевага 3: купольні PTZ-камери дозволять заощадити на безпеці Купальні PTZ-камери відеоспостереження насправді економічніші, ніж камери з фіксованим об’єктивом. Чому? У порівнянні з IP-камерами з фіксованим об’єктивом поворотні відеокамери спостереження здатні охоплювати ширшу територію. Отже, вам не потрібно встановити додаткові камери безпеки для спостереження за вашим двором, під’їзною дорогою або іншими відкритими майданчиками. Перевага 4: у швидкісних купольних PTZ-камерах відеоспостереження можна налаштувати функцію патрулювання Поворотні відеокамери спостереження мають дуже корисну функцію – ви можете налаштувати точки, які вони постійно відстежуватимуть. Таким чином, вони безперервно слідуватимуть заданому вами маршруту з дотриманням певних інтервалів часу. -chuzhikh-glaz.html”>

У вас залишились
запитання?

Заповніть форму зворотнього
зв'язку та наші менеджери
зв'яжуться з вами у
найближчий час