Пожежна сигналізація та системи пожежного оповіщення

Січень 2022р.

Пожежна сигналізація – це основна частина у комплексі, що забезпечує безпеку будь-якої організації. Пожежні сигналізації постійно покращуються, з’являються нові розробки, що включають інноваційні методи виявлення загорянь. До мінімуму зводиться кількість хибних спрацьовувань систем.

Система пожежної сигналізації життєво необхідна будь-якій організації, компанії, підприємству та офісу. Наявність такої системи дозволяє створити максимальний захист від вогню для матеріальних цінностей, життя та здоров’я людей. Крім того, пожежна сигналізація має бути в приміщенні на вимогу держави та МНС. Ключове завдання пожежної сигналізації – виявлення спалаху на самому початку та подача сирени та тривожного сигналу охороні.

Автоматичні пожежні сигналізації, крім цього, включають сигнал інформування про пожежу, використовують систему автоматичного гасіння пожежі, усувають дим і вводять в дію інші засоби пожежогасіння. Така сигналізація оперативно і чітко реагує на пожежу або дим, що виникла, і знаходять його за допомогою особливих датчиків.

Пожежна сигналізація – це непроста система, що складається з різних технічних пристроїв, необхідних учасно виявити пожежу. Як показує практика, ефективність пожежної сигналізації суттєво зростає, якщо застосовувати її разом з іншими системами безпеки. До них відносяться система відеоспостереження та пожежогасна установка.

На думку експертів, охоронну систему та пожежну сигналізацію мають сенс монтувати в єдину панель контролю.

Пожежна сигналізація включає панель контролю, індикативний блок, джерело живлення (безперебійний) і різні види датчиків. Пожежні датчики необхідні для знаходження вогню та диму. Саме з їх допомогою пожежна сигналізація розпочинає свою роботу.

Пожежна сигналізація – це гарантія збереження майна та людських життів. Така система в обов’язковому порядку має бути в кожній будівлі та організації. Чим сучасніша і новіша сигналізація – тим вища її ефективність.

У вас залишились
запитання?

Заповніть форму зворотнього
зв'язку та наші менеджери
зв'яжуться з вами у
найближчий час