Розумний будинок MY HOME LEGRAND

Січень 2022р.

Всебічна та універсальна відповідь на всі вимоги до інтеграції функцій системи домашньої автоматизації. Унікальне дизайнерське рішення в альянсі із двома передовими технологіями: шинною за протоколом SCS та Радіо ZigBee®.

My Home Legrand
Еволюція домашнього комфорту
Управління за допомогою шинної технології SCS
Управління за допомогою радіотехнології ZigBee
Огляд механізмів для розумного будинку

PDF Брошури
Системи домашнього комфорту у Загальному каталозі LegrandDC 131 Celiane – еволюція домашнього комфорту. My Home Legrand – Альбом для дизайнерів132 Celiane – еволюція домашнього комфорту. Дизайн та технології в системі домашньої автоматизації My Home LegrandDC 152 “My Home Celiane. Гід за технологіями домашньої автоматизації My Home Legrand. Частина 1: Технологія Радіо ZigBее”

Комфорт: керування сценаріями

Система домашньої автоматизації дозволяє створювати та запускати сценарії, що одночасно керують освітленням, жалюзі, температурою, звуковою трансляцією по всьому будинку.

Бездротові вимикачі радіо ZigBee

Можливість додавати функції або керувати домашніми системами з максимальним комфортом. Де забажаєте, Ви розміщуєте пристрої Радіо ZigBee® на будь-якому етапі ремонту приміщення без додаткової прокладки кабелів.

Приклад 1: Розмістивши Радіо світлорегулятори в необхідних точках приміщення, Ви зможете регулювати освітленість, сидячи у кріслі або на виході з кімнати.

Приклад 2: Щоб створити необхідну атмосферу в спальні, Вам не потрібно підходити до кожного вимикача жалюзі, люстри або бра, достатньо натиснути одну клавішу розміщеного на стіні Сценарного вимикача або скористатися пультом.

Прості функції керування будинком

Вдосконалюйте Ваш будинок, додаючи нові функції комфорту.

Регулювання освітленості: від урочистого блиску всіх світильників, до затишної напівтемряви… Замініть вимикач на світлорегулятор і легким дотиком плавно змінюйте настрій всього інтер’єру.

Централізоване керування: встановіть груповий керуючий пристрій для приводів жалюзі Радіо ZigBee® та керуйте жалюзі на одному вікні або одночасно групою з кількох жалюзі.

Елементарна безпека: сценарний вимикач, розміщений біля вхідних дверей, дозволяє лише одним натисканням клавіші перед виходом з дому вимкнути всі освітлювальні прилади.

Комфортне керування: встановіть Вимикач Радіо ZigBee® у кімнаті та активатор у вологозахищеному корпусі на вулиці, тепер Ви можете керувати ладшафтними світильниками навколо будинку, не виходячи з приміщення.

Мультирум: аудіо та відеотрансляція

Коханій музиці не завадять стіни, їй можна звучати всюди в будинку.

Система Звукової трансляції дозволяє слухати мелодії у всіх кімнатах з будь-якого зручного для Вас джерела: FM-тюнера, CD-плеєра, MP3-програвача, комп’ютера.

Протікання води та витік газу

Запобігаючи неконтрольованим витратам та аварійним ситуаціям, за сигналом від датчиків протікання води або газу система My Home дає команду автоматичним клапанам перекрити витік.

Інтеграція домофону та охоронної сигналізації

У системі My Home, внутрішній блок відеодомофона стає рівноправним керуючим та контролюючим пристроєм домашньої автоматизації. Запуск сценаріїв, контроль температурного режиму, звукової трансляції, контроль стану технічної та охоронної сигналізацій – тепер з Відеодомофона Ви також можете керувати всіма функціями системи.
Охоронна сигналізація My Home забезпечує безпеку Вашого житла. Камери та датчики контролюють доступ, встановлені зчитувачі електронних ключів та датчики руху. Усі системи під контролем, про всі події Ви вчасно отримуєте інформацію на свій комп’ютер чи мобільний телефон.

Контроль споживання електроенергії, води, газу

Заощаджувати, не обмежуючи Ваш життєвий комфорт – найважливіша функція розумних та ощадливих пристроїв домашньої автоматизації.
Системи My Home Legrand дозволяють знижувати витрати на електроенергію, водопостачання та газ. Інформація про витрати (за день, тиждень, рік – в одиницях споживання або рублях) з різних лічильників відображається на сенсорному екрані панелі управління. Ви можете самостійно оцінювати статистику споживання.

Централізоване керування всіма функціями My Home

Усього одна Мультимедійна панель управління може замінити безліч інших керуючих пристроїв: освітлення, сценарії, комунікації, безпека, термоконтроль, мультимедійні функції та багато іншого. Управління всією системою стає простим і зрозумілим завдяки кольоровому 10” сенсорному екрану з графічним інтерфейсом.

Віддалене управління розумним будинком

Віддалений доступ до всіх функцій системи за допомогою Інтернет-технологій. Наприклад, про всі події систем технічної та охоронної сигналізації Ви вчасно отримуєте інформацію на свій комп’ютер або мобільний телефон.

Для налаштування та здійснення віддаленого керування системою My Home за допомогою iPhone та iPodTouch:
iMyHomeLE – безкоштовний додаток у магазині App Store
> Перейти до програми

У вас залишились
запитання?

Заповніть форму зворотнього
зв'язку та наші менеджери
зв'яжуться з вами у
найближчий час