Розумний будинок

Лютий 2022р.

Комфортно, безпечно, вигідно – так можна охарактеризувати технологію розумний будинок, яка сьогодні стає все більш і більш затребуваною. На сьогоднішній день компанія
ТОПСЕРВІС пропонує комплексне обладнання вашого вогнища на наступному передовому устаткуванні:

 • Розумний будинок Bticino My Home
 • Розумний будинок In One By Legrand

«Розумний будинок» – це комплекс автоматики, який керує інженерними системами всього будинку. Наприклад, існують рішення щодо управління освітленням, опаленням, вентиляцією, кондиціюванням, водопостачанням, енергопостачанням, електроприводами та іншим. На жаль, у вік технічного прогресу є специфічне обладнання, яке не підлягає автоматизації, в таких випадках наші фахівці допоможуть Вам знайти найбільш оптимальну альтернативу для заміни.
Є кілька причин чому потрібен Розумний будинок:

 1. По-перше, Ви отримуєте можливість керувати всім будинком за допомогою єдиного пульта. На цьому пульті (ДК пульт, сенсорний екран, кишеньковий або портативний комп’ютер) у зрозумілій формі ви виявите все, що необхідно для управління світлом по всьому будинку, установки температури, контролю системи охорони і т.д.
 2. По-друге, окремі елементи системи розумний будинок починають працювати, взаємодіючи один з одним. Наприклад, кондиціонер перестає працювати при відкритому вікні, світло у дворі загориться, якщо у двір проник сторонній, а при роботі дизель-генератора не вмикаються непотрібні світильники, світло в прохідних зонах вмикається по датчику руху.
 3. По-третє, все технологічне обладнання «розумний дім» починає працювати без залучення людини. Наприклад, радіатори опалення, тепла підлога та кондиціонери працюють в автоматичному режимі і система сама задає необхідний режим роботи для підтримки оптимальної температури. При темряві освітлення у дворі саме по команді включатиметься ввечері і відключатиметься при сході сонця вранці. Технічна сигналізація розумного будинку вчасно попередить Вас про протікання та загазованість.
 4. По-четверте, існує можливість створення сцен – це поєднання кількох функцій в одну. Наприклад, коли йдете з дому, Ви натискаєте лише одну кнопку “Нікого ні”, по цій команді в будинку вимикається світло, перекривається холодна та гаряча вода, система клімат-контролю переходить в економічний режим роботи, тим самим зберігаючи Ваші гроші.

Основні підсистеми «Розумного дому»:

 • система керування автоматизацією (сенсорні панелі АМХ);
 • керування освітленням;
 • керування мікрокліматом (клімат-контроль);
 • управління шторами та жалюзі;
 • домашній кінотеатр (мультірум);
 • керування водопостачанням;
 • технічна сигналізація – контроль протікання води та загазованості;
 • охоронна та пожежна сигналізація;
 • відеоспостереження;
 • телефонна та комп’ютерна мережі, WI-FI;
 • домофонний зв’язок;
 • оповіщення та накопичення інформації про позаштатні ситуації.

In One By Legrand

Можливості In One By Legrand дозволяють керувати електрообладнанням по електропроводці (технологія PLC – передача сигналів управління по фазному та нульовому провідникам) та по радіошині (ІЧ діапазон і діапазон 400МГгц). Дані рішення дозволяють використовувати це обладнання не тільки в будівлях, що будуються, а й існуючих, навіть за наявності готового інтер’єру. При цьому потрібно замінити існуючі механізми (вимикачі, розетки) на розумні механізми, також знадобиться перекомутація силових мереж у розподільчій електричній шафі. In One by Legrand здебільшого розрахований на застосування в котеджах, приватних будинках, квартирах або приватних рішень в окремих приміщеннях. При цьому вартість обладнання для розумного будинку з використанням цього рішення є найбільш оптимальною як за ціною, так і за кількістю витрат на переобладнанні. Такі рішення займають лідируючі позиції на ринку автоматизації.

Bticino My Home

Система управління будинком на обладнання Bticino My Home реалізується на технології управління EIB, що передбачає додаткове підведення кабелю (витої пари) до точки управління. У цьому випадку використовується контролери для керування, які отримують сигнали від керуючих пристроїв та передають команди керування на пристрої керування. Дана технологія дозволяє вирішувати практично будь-які завдання з керування обладнанням, від світильника до кондиціонера та опалювального котла. Звичайно, великі можливості системи управління породжують і більш високу вартість обладнання. Порівняно з попередньою технологією різниця вартості становить від 2 до 4 разів.

Компанія ТОПСЕРВІС виконує проектування та монтаж систем автоматизації розумний будинок в Одесі та Україні.

У вас залишились
запитання?

Заповніть форму зворотнього
зв'язку та наші менеджери
зв'яжуться з вами у
найближчий час