Технічне обслуговування контролю доступу Одеса

Січень 2022р.

Системи контролю доступу та управління доступом характеризуються надійністю в роботі, тривалим терміном експлуатації всього обладнання, що використовується в системі та її підсистемах. Усі комплектуючі, що використовуються нашими фахівцями у процесі ремонту, найвищої якості.

Людині, не обізнаній у питаннях електроніки та автоматики, навіть неможливо уявити весь алгоритм роботи системи контролю доступу та управління доступом, коли запуск однієї підсистеми приводить у готовність іншу і так по ланцюжку, поки не буде забезпечена 100% безпека і не закритий доступ на територію. Адже сама система управління доступом може складатися з турнікетів, шлагбаумів, електромеханічних хвірток, замків, клямок, контролерів та серверів.

Бувають випадки, коли некомпетентні фахівці проводять низку незначних дій (за їх розумінням), після чого доводиться робити пусконалагодження половини обладнання та по новому налаштовувати сервер доступу. Звісно, найчастіше у цьому винні керівники, намагаючись зберегти копійку, вони змушують своїх непідготовлених співробітників самим робити ремонт турнікетів, переналаштовувати контролери чи змінювати параметри обліку робочого дня.

Компанія ТОПСЕРВІС монтаж систем контролю доступу, а також проводить технічне обслуговування та поточний ремонт систем контролю доступу та управління доступом. Це один із основних напрямків діяльності нашого підприємства, що займає вагому нішу у всій роботі компанії.

Насправді ремонт устаткування СКУД, і навіть періодичність обслуговування залежить від інтенсивності використання системи контролю доступу. Наші спеціалісти вже на етапі монтажу проводять величезну роботу з налаштування та налагодження всієї системи, щоб унеможливити вихід з ладу будь-яких елементів системи.

Не останню роль і людський чинник у функціонуванні системи контролю доступу. Тому з метою унеможливлення вторгнення сторонніх осіб у роботу обладнання передбачені спеціальні заходи захисту від зломів.

Роботи з ремонту та налагодження обладнання виконуються максимально швидко та на найвищому професійному рівні. До кожного виду робіт передбачено відповідний регламент обслуговування. Кожен наш клієнт залишається задоволений роботою, виконаною спеціалістами компанії ТОПСЕРВІС.

Ми працюємо для Вас у м. Одеса та Одеській області. З важливих питань, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом контролю доступу, звертайтесь до фахівців компанії ТОПСЕРВІС за телефонами, вказаними на сайті.

У вас залишились
запитання?

Заповніть форму зворотнього
зв'язку та наші менеджери
зв'яжуться з вами у
найближчий час