Технічне обслуговування пожежної сигналізації

Лютий 2022р.

Відповідно до ДБН В.2.5-56-2010 кожна автоматична пожежна сигналізація вимагає щомісячного сервісного обслуговування та ремонту, як і будь-яка інша протипожежна система, в основі якої лежить безперебійна робота в автоматичному режимі без безпосередньої участі людини. Збої в роботі можуть відбуватися навіть у найдосконалішого в технічному плані обладнання, від бездоганної роботи яких залежить життя людей. Найчастіше причиною хибних спрацювань є вплив людського фактора: неправильний вибір сповіщувачів при проектуванні, неякісний монтаж або найчастіше порушення правил експлуатації. Іноді виникає необхідність переналаштування приладу пожежної сигналізації або розширення системи через зміну призначення приміщень та їх планування. Фахівці нашої компанії завжди раді допомогти у вирішенні проблем та виправити будь-які неполадки у роботі сигналізації, навіть у тих випадках, якщо ми безпосередньо не проводили проектування, монтаж та пусконалагоджувальні роботи з автоматичної пожежної сигналізації.
Сервіс та технічне обслуговування проводиться лише ліцензованими фахівцями з регулярною періодичністю згідно з регламентом з метою своєчасного усунення несправностей та запобігання виникненню збоїв у подальшій роботі.
Сервіс та регламентне обслуговування пожежної сигналізації входить до переліку основних робіт, що виконуються нашою компанією. При укладанні договору на надання послуг з проектування та монтажу установки пожежної сигналізації ми насамперед пропонуємо клієнту технічне обслуговування, а у разі потреби – поточний ремонт пожежної сигналізації. Фахівці компанії ТОПСЕРВІС щомісяця виконують діагностику робочого стану системи автоматичної пожежної сигналізації та всіх її елементів, і у разі потреби проводять відновлення працездатності.
При необхідності інженери з технічного обслуговування виїжджають на об’єкт замовника в будь-який зручний для нього час, якщо проблему не вдається вирішити в режимі консультації по телефону. Автоматична пожежна сигналізація є найпоширенішою та найактуальнішою з усіх видів протипожежного захисту в Україні. Компанія ТОПСЕРВІС встановлює лише сучасне пожежне обладнання, зручне в управлінні, завдяки якому рятуються людські життя за рахунок швидкої реакції на загоряння та повне усунення пожежі у мінімально короткі терміни. Дотримання правил пожежної безпеки на сьогоднішній день є найважливішою складовою охорони праці на будь-якому підприємстві. Недбале ставлення керівництва до питання організації безпеки на робочих місцях нерідко призводить до дуже сумних наслідків. Не дивно, що багато компаній, що поважають себе, сьогодні прагнуть убезпечити свій колектив, обладнуючи всю територію не тільки камерами відеоспостереження, системами контролю доступу на об’єкті, але і встановлюючи найсучасніші сповіщувачі диму і тепла у складі систем пожежної сигналізації.
При виконанні робіт ми насамперед орієнтуємось на виконання всіх пожежних вимог для порятунку людей та їхнього майна, а не на комерційну вигоду.
Ми працюємо для Вас у м. Одеса та Одеській області.

У вас залишились
запитання?

Заповніть форму зворотнього
зв'язку та наші менеджери
зв'яжуться з вами у
найближчий час