Технічне обслуговування протипожежного водопроводу Одеса

Грудень 2021р.

Система зовнішніх та внутрішніх трубопроводів використовується не тільки для забезпечення подачі питної води, а й  для організації комплексного водяного пожежогасіння. На сьогоднішній день спосіб гасіння водою є найбільшою боротьбою з займанням є найбезпечнішим для людей, оскільки в основі джерела впливу на вогонь – вода.
    Установка системи протипожежного водопостачання є досить складним та багатоетапним процесом. Тому немає нічого дивного, що найчастіше ці заходи довіряються лише висококваліфікованим фахівцям, які пройшли спеціальне навчання та мають ліцензію на виконання робіт протипожежного призначення. Розробка, а також встановлення протипожежного водопостачання у вигляді внутрішніх та зовнішніх трубопроводів організується на етапі будівництва або реконструкції будівлі. Тому, якщо потрібно замовити проект системи пожежогасіння, слід робити це завчасно. Іноді через економію коштів поєднують господарський водопровід з протипожежним, але навіть у цьому випадку для монтажу гасіння необхідно залучати ліцензовану організацію. Після закінчення монтажних та пусконалагоджувальних робіт система протипожежного водопроводу перевіряється комісією та МНС видається акт про приймання системи в промислову експлуатацію.
    Бездоганність у роботі всієї системи забезпечується регулярним технічним обслуговуванням та сервісом, який організовують фахівці нашої компанії. Регулярне технічне обслуговування є найважливішою складовою бездоганної роботи всього комплексу безпеки будівлі та підприємства.
    У разі виникнення будь-яких проблем у роботі системи наші фахівці проводять поточний ремонт систем протипожежного водопостачання, згідно з затвердженим регламентом, що складаються із зовнішнього та внутрішнього протипожежного трубопроводу, пожежних кран-комплектів.
    Ремонтні роботи організуються в мінімально короткі терміни з наступним налагодженням системи, з метою виключення прихованих дефектів і несправностей.
    Ми працюємо для Вашої безпеки в м. Одеса та Одеській області.

У вас залишились
запитання?

Заповніть форму зворотнього
зв'язку та наші менеджери
зв'яжуться з вами у
найближчий час