Технічне обслуговування турнікетів Одеса

Грудень 2021р.

З огляду на те, що турнікети та дистанційно керовані хвіртки мають досить серйозну комплектацію та чималу вартість, слід бути готовим до того, що через якийсь час після початку експлуатації, залежно від інтенсивності роботи, система контролю доступу може вийти з ладу. Нерідко цьому сприяє людський фактор, коли через недобросовісне ставлення турнікет або хвіртка ламається, а замок перестає функціонувати.

Ряд моделей турнікетів оснащений спеціальними зчитувачами або індикаторами, встановлення яких потребує копіткості та акуратності. І по суті це один із найчутливіших елементів усієї системи.

Нерідко виходять з ладу та штанги з турнікетами, особливо у випадках виникнення надзвичайних ситуацій, коли турнікет ускладнює вихід людей із будівлі. Або коли штанги просто падають, і при проході лякають відвідувачів гучним стукотом.

Останнім часом почастішали випадки, коли турнікет працював 5 років і жодного разу не обслуговувався, внаслідок чого ці двигуни виходять з ладу. При ремонті доводиться пояснювати замовнику, що без періодичного мастила двигуна його внутрішні частини просто зруйнувалися через тертя. Тому оперативність ремонту та якість його виконання найчастіше відіграють важливу роль в організації роботи системи в цілому. бажано кваліфікованим спеціалістам, які в найкоротші терміни проведуть усі необхідні процедури усунення несправностей.
   Компанія ТОПСЕРВІС здійснює сервіс та технічне обслуговування турнікетів та електромеханічних хвірток на найвищому рівні. Від своєчасного виконання поставлених завдань залежить бездоганна та безперебійна роботи обладнання контролю доступу на об’єкт, що охороняється.
Весь спектр послуг, пов’язаних з поточним ремонтом, технічним обслуговуванням та сервісом проводиться тільки висококваліфікованими фахівцями, з використанням найсучаснішого діагностичного, ремонтного обладнання та спеціальних інструментів.
   Звертаючись до нас, Ви отримаєте кваліфіковану допомогу, професійний підхід у вирішенні низки технічних питань та поставлених завдань перед нашими фахівцями.
   Ми працюємо для Вас у м. Одеса та Одеській області. Завжди готові прийти на допомогу – провести ремонт турнікету та відновити роботу контролю доступу комплексно.

У вас залишились
запитання?

Заповніть форму зворотнього
зв'язку та наші менеджери
зв'яжуться з вами у
найближчий час