Технічне обслуговування відеоспостереження Одеса

Січень 2022р.

Система охоронного телебачення та відеоспостереження найчастіше складається з кількох десятків відеокамер, які підключені до відеореєстраторів. Отримане зображення з відеокамер мультиплексується і передається на екран монітора.
В даний час замовники віддають перевагу цифровим відеореєстраторам (спеціальний міні-комп’ютер для відеозапису – DVR). Вони можуть бути стаціонарними та мобільними. І той і інший варіант відмінно виконують свої функції із захисту території мулу автомобіля, що охороняється. Системи подібного типу мають масу основних і додаткових функцій, високу роздільну здатність відеозображення, відмінну продуктивність і сучасний формат стиснення. Також їх особливістю можна назвати можливість дистанційного керування в тому числі через мережі Інтернет або локальну мережу підприємства Ethernet і відстеження інформації, що надходить з відеокамер на жорсткий диск.
Система відеоспостереження та охоронного телебачення дозволяє створити досить гнучку і що найголовніше – інтегровану систему забезпечення безпеки, що нарощується, куди можуть входити різні пристрої та системи, в тому числі і система контролю доступу, автоматична пожежна сигналізація та інші.
Компанія Топсервіс пропонує не тільки монтаж відеоспостереження , а й технічне обслуговування, поточний ремонт та сервіс систем охоронного телебачення незалежно від рівня складності. Усі роботи виконуються як з використанням аналогового обладнання, так і з використанням передових цифрових технологій – IP відеокамери. Обслуговування відеокамер, блоків живлення відеоспостереження та відеореєстраторів.
Усі роботи незалежно від рівня складності виконуються в найкоротші терміни лише досвідченими фахівцями, що унеможливлює повторний вихід з ладу або недобросовісне виконання поставлених завдань.
Якщо Вам необхідно залишити заявку на технічне обслуговування та ремонт обладнання, організація відеоспостереження, звертайтесь до нас за вказаними на сайті телефонами або залиште Ваш запит на сайті компанії ТОПСЕРВІС.
Ми працюємо для Вас у м. Одеса та Одеській області.

У вас залишились
запитання?

Заповніть форму зворотнього
зв'язку та наші менеджери
зв'яжуться з вами у
найближчий час