Тірас-16.64П

Січень 2022р.

ППКП Тирас-16.64П розроблений відповідно до вимог ДСТУ EN54
Основою даної системи пожежної сигналізації є прилад приймально-контрольний пожежний «Тірас-16.64П» (базовий). Розширення кількості зон базового приладу (базова кількість – 16 зон) відбувається за рахунок приладів нарощування, в якості яких використовуються прилади приймально-контрольні пожежні «Тірас-16П» або «Тірас-8П», які мають по 16 зон та 8 зон відповідно. Максимальна кількість зон у системі – 64 (разом з базовим приладом). Крім базового приладу та приладів нарощування до складу системи входять релейні модулі МРЛ-2, МРЛ-2.1 та МРЛ-8. Зв’язок між компонентами системи здійснюється за допомогою RS485 інтерфейсу, який може мати загальну довжину до 1000 метрів.

ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ БАЗОВОГО ПРИЛАДУ:

працює з різними типами сповіщувачів у зонах: 2-х провідними, 4-х провідними та одночасно з двома типами в одній зоні;

простий і зрозумілий інтерфейс керування приладом за допомогою РКІ-індикатора;

має кілька режимів формування режиму «пожежа»: при спрацюванні одного сповіщувача у зоні, двох сповіщувачів у зоні, двох сповіщувачів у різних зонах, при автоматичній перевірці повторної пожежі у зоні за короткий проміжок часу;

енергонезалежна пам’ять для зберігання журналу реєстрації подій на 256 подій;

можливість підключення комунікатора (МЦА) передачі повідомлень на пульт пожежного спостереження у форматі «Contact-ID»;

вхід для контролю справності додаткових блоків живлення системи;

релейні виходи живлення сповіщувачів та оповіщувачів для можливості підключення зовнішніх джерел живлення.

Прилад має дві складові: базовий блок і панель управління (ВПК-16.64 П, далі – ВПК).
Базовий блок має у своєму складі джерело живлення вихідною потужністю 50Вт (13.8В @ 3А), блок мікроконтролера, який керує роботою приладу, обслуговує джерело живлення, зони та панель управління.
Резервне електроживлення приладу забезпечується акумуляторною батареєю ємністю 18 А * год, яка встановлюється корпус базового блоку.

Прилад оснащений інтелектуальним зарядним пристроєм, який контролює не тільки наявність акумуляторної батареї, але і її стан за допомогою вимірювання внутрішнього опору. Такий контроль дає можливість передчасно попередити користувача про необхідність заміни батареї, оскільки внутрішній опір безпосередньо пов’язаний зі значенням номінальної ємності.

ВПК використовується для керування базовим приладом та індикації його режимів роботи. ВПК має великий 4 рядний РК-дисплей, клавіатуру для програмування приладу та забезпечення рівнів доступу (коди), індикатори основних режимів роботи.
Зв’язок між ВПК та базовим блоком здійснюється за допомогою 2-х ліній зв’язку RS485 (основна та резервна), які забезпечує високу надійність з’єднань.

Модуль МРЛ-8 використовується збільшення кількості керованих виходів системи. Кожен модуль має 8 релейних виходів із перекидним контактом (нормально замкнутий, нормально розімкнений). Максимальна кількість МРЛ-8 у системі – 2. Кожен із виходів може бути налаштований на спрацювання від конкретної зони (зон).

Модуль МУП використовується для організації одного напряму газового, аерозольного чи порошкового пожежогасіння.

У вас залишились
запитання?

Заповніть форму зворотнього
зв'язку та наші менеджери
зв'яжуться з вами у
найближчий час