ТОП 5 IP відеокамер для нічного спостереження

Січень 2022р.

З погляду безпеки, нічний час є часом найбільшого ризику злому чи нападу. При низьких рівнях освітленості темрява створює прикриття для злодіїв та ускладнює якісну зйомку під час використання відеокамер. Останнім часом спостерігається сплеск камер, які можуть бачити у повній темряві, використовуючи варіативність тактичних прийомів, включаючи видиме світло, невидиме світло та теплобачення, накопичення заряду. Ми склали список камер, які ми вважаємо Топ 5 IP камер для нічного спостереження.

Відеокамера Axis M1031-W

Почнемо з початкового рівня відеокамер. Бюджетна відеокамера M1031-W ідеально підходить для охорони будинку, забезпечуючи VGA роздільну здатність відео, володіє широким спектром вбудованих функцій, включаючи інфрачервоне підсвічування і двосторонній аудіозв’язок. Це компактна і малопомітна камера, тому вона не сильно виділяється після монтажу, крім цього її можна підключити по бездротовій мережі і заощадити на прокладці кабелю.

Світлодіод білого світла потужністю 1Вт робить камеру ідеальною для моніторингу при низькому освітленні. Вбудований світлодіод дуже яскравий та легко освітлює середню кімнату, дозволяючи отримати гарну картинку. Дана камера оснащена ІЧ датчиком, що дозволяє не використовувати постійно увімкнене підсвічування, це означає, що ІЧ-підсвічування буде включене тільки при детекції руху. Іноді такий алгоритм (включення ІЧ-підсвічування датчиком) включення позитивно впливає на залякування порушника.

Відеокамера Panasonic BL-C160

Panasonic BL-C160 дуже схожа на відеокамеру серії AXIS, з роздільною здатністю VGA та інфрачервоним сенсором. Тим не менш, BL-C160 має IPX4 захист, що дозволяє встановлювати її на відкритому повітрі без ризику пошкодження.

Камера оснащена двома ультра-яскравими світлодіодами білого світла з ефективною відстанню підсвічування до 3 метрів. Так само, як і попередня модель AXIS, вона не призначена для безперервної роботи і в такому ж алгоритмі реагує на події. Поєднання ІЧ підсвічування, датчика руху та відкриті можливості роблять камеру BL-C160 ідеальною для контролю під’їзних шляхів, гаражів та під’їздів на коротких дистанціях.

Відеокамера Y-cam Bullet

Рынок видеонаблюдения стремительно развивается, все дальше уходя от искусственного освещения в инфракрасную подсветку. В данной видеокамере используется кольцо с 12 инфракрасными светодиодами, обеспечивая подсветку дальностью до 15 м. Такое освещение имеет малое потребление электричества и малозаметное небольшое красное свечение светодиодов во время работы, то есть такие камеры могут быть установлены в жилых кварталах в условиях плотной застройки, не беспокоя соседей. Y-cam также является первой камерой в топ-5, которая работает в режиме день/ночь, обеспечивая цветное изображение при дневном свете и монохромное видео ночью.

Ринок відеоспостереження стрімко розвивається, все далі уникаючи штучного освітлення в інфрачервоне підсвічування. У даній відеокамері використовується кільце з 12 інфрачервоними світлодіодами, забезпечуючи підсвічування дальністю до 15 м. Таке освітлення має мале споживання електрики і малопомітне невелике червоне світлодіодів під час роботи, тобто такі камери можуть бути встановлені в житлових кварталах в умовах щільної забудови, сусідів. Y-cam також є першою камерою у топ-5, яка працює в режимі день/ніч, забезпечуючи кольорове зображення при денному світлі та монохромне відео вночі.

Відеокамера Sony SNC-CH280

Піднімаючися вгору по ціновому діапазону, наступна камера Sony SNC-CH280. Це перша HD відеокамера в списку, що забезпечує максимальну роздільну здатність 1080p для отримання чіткої і якісної картинки. Корпус камери виконаний зі ступенем захисту IP66 та антивандальним захистом IK10, що забезпечує можливість встановлення відеокамери на відкритому повітрі та в місцях масового перебування людей.

Сучасне програмне забезпечення у відеокамері дозволяє отримати найкраще зображення в умовах низького освітлення, включаючи функції ViewDR – для покращення динамічного діапазону камери, та XDNR, яка знижує шуми зображення в умовах низького освітлення.

Як і в попередній камері, інфрачервоні світлодіоди вбудовані в корпус і створюють кільце навколо об’єктива, тільки замість 12 світлодіодів використовується 21, забезпечуючи ефективний діапазон підсвічування в 15 м. немає аналогів.

Відеокамера Axis Q1910

Досі ми розглядали відеокамери, які використовують інфрачервоне підсвічування, але бувають випадки, в яких такі рішення непрактичні, наприклад, на великих відкритих майданчиках і ділянках із зеленими насадженнями?

Відеокамера Q1910 не бачить звичайне світло, натомість використовується теплове випромінювання об’єктів. Це дозволяє камері отримувати якісне зображення без джерел світла, а також дозволяє отримувати картинку в умовах туману або диму. Крім того, дальність виявлення дуже пристойна, людина буде виявлена на відстані до 200 метрів, а об’єкти розміром з автомобіль – більш ніж півкілометра.

Вибір цієї відеокамери є спірним. При виявленні тепла, а не світла зображення виглядає як інвертована чорно-біле зображення, при якому ідентифікація практично неможлива. Зазвичай тепловізори використовуються на великих відстанях для контролю перетину та руху заданих ділянок, наприклад, у прикордонних регіонах, у сільському господарстві для контролю полів, для охорони зон відчуження. Дані камери дуже дорогі, вартість цієї лінійки починається з 2500 $, але для гарантованого виявлення в темряві поки немає заміни.

Компанія ТОПСЕРВІС виконує проектування, монтаж та технічне обслуговування відеоспостереження в Одесі та Одеській області будь-якої складності, від відеоспостереження в квартирах та магазинах – до відеоспостереження на заводах та великих логістичних комплексах.

У вас залишились
запитання?

Заповніть форму зворотнього
зв'язку та наші менеджери
зв'яжуться з вами у
найближчий час