Відеокамера Axis P1204 для прихованого відеоспостереження

Лютий 2022р.

Компанія AXIS випустила нову відеокамеру P1204 для прихованого відеоспостереження.

Пройшло вже понад три з половиною роки з того моменту, як AXIS випустила свій набір M7001 для прихованого спостереження. Цей комплект складається з компактного AXIS M7001 аналогового відео кодера та мініатюрної аналогової відеокамери, яка підключається за допомогою кабелю. Даний комплект прихованого відеоспостереження дуже зручний і залишається бестселером на ринку, але так як це рішення побудовано на аналоговій технології відеоспостереження – його роздільна здатність зображення обмежена. Зовсім недавно компанія Axis випустила модель відеокамери серії P12. Це серія IP камер для прихованого монтажу, з можливістю прихованої та відкритої установки.

З чого складається комплект прихованого спостереження?

  • Основний блок відеокамери
  • Матриця з об’єктивом (1/4″ CMOS з прогресивною розгорткою) з кабелем 8м
  • Приладдя для монтажу: кріплення для вбудованої установки, для поверхневого монтажу та кутової установки
  • Документації, що включає гарантійний талон та серійний номер
  • DIN-рейка
  • Клемний блок
  • Настановний CD з програмним забезпеченням VMS

Розмір прихованої відеокамери

Для тих кому цікаво ми порівняли фактичний розмір відеокамери з монетою, діаметр якої всього 23 мм, щоб показати наскільки мала ця відеокамера.

Так як більшість апаратної частини відеокамери розташована в основному блоці, то винесені об’єктив і матриця займають дуже мало місця, що дозволяє навіть без навмисної прихованої установки зробити її непомітною. 8 м кабелю, який постачається разом із камерою дозволяє зручно винести камеру навіть у сусіднє приміщення або за підвісною стелею. 8м кабель закінчується роз’ємом RJ-25 (не плутати з Ethernet RJ-45 з’єднань). AXIS уточнює, що кабель не може бути подовжений, але він може бути скорочений, правда для цього потрібно обтискні кліщі для 6-контактного з’єднання RJ-25.

Об’єктиви серії AXIS P12 доступні у кількох варіантах на фото нижче:

Монтаж P1204

Крім кріплення для поверхневого монтажу камери, в комплект включено кріплення для монтажу за фальш-стіною та під кутом.

Ці кріплення дозволяють поліпшити зовнішній вигляд установки камери і істотно скоротити час монтажу.

Для прихованого монтажу кріплення кріпиться на стіну, а корпус камери замикається на кріпленні, дозволяючи приховати гвинти. Кронштейн, що вбудовується, призначений для монтажу за плоскою панеллю товщиною до 5 мм, наприклад, за дерев’яними дверима або всередині інших пристроїв. Кріплення до поверхні здійснюється за допомогою клейкого скотчу, так само можливо додатково кріплення шурупом. Зазначимо, що об’єктив виступає за межі кронштейна, тому її не вийде встановити лицьовою частиною на плоскій поверхні, наприклад, на склі. В ідеалі необхідно підготувати поглиблене отвори в матеріалі, що приховує, щоб об’єктив поміщався в поглиблення. Одним із плюсів таких кріплень є можливість швидкого демонтажу.

Якість зображення прихованої камери

У порівнянні з набором M7001 для прихованого відеоспостереження, у новому комплекті значно покращено роздільну здатність з 720 × 576 (PAL, D1) до 1280 × 720 (HD 720p) з повною частотою кадрів, зі значним поліпшенням у чіткості зображення та щільності пікселів. Крім того, формат зображення змінено з 4:3 на 16:9 для виконання вимог стандарту відео високої чіткості.

Фокусування камери фіксоване, але може змінюватися незначно шляхом делікатного обертання об’єктива. Якість зображення є вражаючою для такої маленької камери, з урахуванням того, що об’єктив становить діаметр близько 1 мм. Досить широкий кут огляду 57 ° при прихованій установці. Якщо потрібний ширший кут огляду, потрібно використовувати інші об’єктиви, що забезпечують 81° огляду.

Граничний запис

Як і більшість IP камер AXIS, серійний ряд P12 має можливість локально зберігати записану інформацію на MicroSDXC-карті. Камера легко інтегрується з мережними накопичувачами та мережевими відеореєстраторами, що усуває необхідність придбання додаткового програмного забезпечення для запису відео. Підтримуються MicroSDXC картки пам’яті об’ємом до 64 Гб.

Живлення прихованої відеокамери здійснюється від джерела живлення 8-28V DC або PoE, такий широкий діапазон вхідної напруги дозволяє встановлювати камеру навіть у автомобілях та нестандартних місцях, найчастіше використовуючи місцевий блок живлення.

Висновки

Якість відео є фантастичною для розміру лінзи і компактний корпус дозволяє зробити установку практично в будь-якому місці. Вхідні в комплект кріплення забезпечують більшу гнучкість при монтажі. Ця камера ідеально підходить для встановлення в банкоматах, автомобілях або автобусах, а також для прихованого моніторингу в приміщеннях.

У вас залишились
запитання?

Заповніть форму зворотнього
зв'язку та наші менеджери
зв'яжуться з вами у
найближчий час