Системи цифрового телебачення

Ефірне телебачення – тішить своєю абсолютною безплатністю, якість зображення залежить від встановленого (або планованого до встановлення) обладнання, а також від розташування відносно телевежі (відстань та пряма видимість).

У деяких місцях неможливе або обмежене якісне приймання ефірного телебачення і там рекомендується встановлення супутникового ТБ. Професійне обладнання і наш досвід, що використовується нами, дозволять досягти високої якості зображення з ефіру, де це допускають умови прийому.
Антенна система зазвичай складається з антен, встановлених на даху будівлі на щоглі. Всі важливі комутаційні та підсилювальні пристрої розташовані в приміщенні, що дозволяє досягти високої надійності системи.
Ми використовуємо такі схеми розведення кабелів, які дозволяє, у разі потреби, модернізувати систему (наприклад, для розведення супутникового телебачення) без порушення обробки приміщень.
Можливі комбінації супутникового ТБ з ефірним ТБ в одній системі. А також можливе створення системи, що об’єднує в собі телебачення та відеоспостереження. Для якісного прийому ефірного телебачення, а також для колективного прийому необхідно використовувати комплект трьох антен. Кожна антена приймає канали певного діапазону: 1-3, 6-12, 21-69, що забезпечує найбільш якісний прийом кожного каналу. Далі сигнал подається на систему посилення та розподілу сигналу, що складається з еквалайзерів, підсилювача multiband та дільників. Підсилювач multiband є підсилювачем МВ-ДМВ з роздільними регулюваннями по діапазонах, застосування такого підсилювача є оптимальним для досягнення найкращого співвідношення ціна/якість. У недалекому майбутньому планується запуск цифрового ефірного телебачення, але через складну ситуацію в країні та світову кризу ця програма відкладена державою.

Портфоліо

Товариство з обмеженою відповідальністю
«ТопСервіс» утворено у березні 2004 року та
успішно працює на ринку інженерних послуг

Всі наші роботи

У вас залишились
запитання?

Заповніть форму зворотнього
зв'язку та наші менеджери
зв'яжуться з вами у
найближчий час