Структуровані кабельні мережі

Структурована кабельна система (СКС) – універсальна кабельна система будівлі, групи будівель, здатна підтримувати широкий діапазон додатків. СКС створюється без попереднього знання додатків, які будуть використовуватися згодом.

СКС має щонайменше такі ознаки:

  1.  є універсальною, тобто. дає можливість використовувати її для передачі сигналів основних існуючих та перспективних видів мережевої апаратури різного призначення;
  2. дозволяє швидко та з мінімальними витратами організовувати нові робочі місця та змінювати віртуально топологію трактів передачі без прокладання додаткових кабельних ліній;
  3. дозволяє організувати єдину службу експлуатації;
  4. створюється на етапі будівництва або переобладнання і має гарантований термін експлуатації 10 і більше років.

    СКС підтримує різні телекомунікаційні додатки (передачу мови, даних та відеозображень), дає можливість застосування різних компонентів та продукції різних виробників, а також реалізації “мультимедійного середовища” (в якому використовуються кілька типів передавальних середовищ – коаксіальний кабель, екранована/неекранована кручена пара та оптична) волокно). Існує багато категорій СКС, на даний момент основними є: 5e категорія, 6 категорія, 7 категорія. Від категорії СКС залежить швидкість передачі в мережі, причому, що стоїть категорія, то вище вартість побудови і компонентів СКС ( патч панелі, патч корди, модулі, кабельна система). У разі побудови комплексної СКС одного виробника, то можлива сертифікація системи та отримання довічної гарантії у світі називається розширена гарантія.

    Елементами СКС є взаємозамінні кабельні компоненти: кабелі та провідники, пасивне комутаційне обладнання (інформаційні розетки робочих місць, кросове обладнання та приладдя), що служить для їх з’єднання або фізичного закінчення (термінування).

    СКС охоплює весь простір будівлі, з’єднує всі точки передачі інформації, такі як комп’ютери, телефони, мережні принтери і сканери і т.п. Всі ці засоби забезпечуються індивідуальною точкою входу до загальної системи будівлі. Лінії, окремі кожної інформаційної розетки, пов’язують точки входу з комутаційним центром поверху, утворюючи горизонтальну кабельну підсистему. Усі поверхові комутаційні вузли спеціальними магістралями поєднуються в комутаційному центрі будівлі. Сюди підводяться зовнішні кабельні магістралі для підключення будівлі до глобальних інформаційних ресурсів, таких як телефонія, інтернет і т.п. Така топологія дозволяє надійно керувати всією системою будівлі, забезпечує гнучкість та простоту системи.

    У кожному конкретному будинку у загальному випадку є три підсистеми СКС: вертикальна кабельна підсистема, горизонтальна кабельна підсистема і підсистема робочих місць. Для великих будинків, з великою кількістю робочих місць на поверхах, всі ці три підсистеми присутні в явному вигляді. Для відносно невеликих будівель з обмеженою кількістю робочих місць рекомендується організовувати один вузол комутації СКС, куди сходиться вся горизонтальна кабельна розводка. У цьому випадку вертикальна кабельна підсистема може бути відсутнім або мати вироджений характер.

Портфоліо

Товариство з обмеженою відповідальністю
«ТопСервіс» утворено у березні 2004 року та
успішно працює на ринку інженерних послуг

Всі наші роботи

У вас залишились
запитання?

Заповніть форму зворотнього
зв'язку та наші менеджери
зв'яжуться з вами у
найближчий час