Системи контролю доступу

Основним завданням системи контролю доступу є контроль та розмежування доступу до будинків, приміщень, особливих зон, а також для контролю в’їзду/виїзду автотранспорту. Розмежування доступу здійснюється за принципом поділу на зони доступу і шляхом створення обмежень для груп або кожного ідентифікатора (користувача), що задаються індивідуально.

Система контролю та управління доступом є фіскальною системою, яка відстежує події, що відбуваються у системі СКД. Також отримані дані служать для вирішення ще одного сучасного та актуального на сьогоднішній день завдання – облік робочого часу.
Всім співробітникам компанії, при встановленні системи контролю та управління доступом, видаються електронні ідентифікатори доступу – перепустки, наприклад проксіміті-карти, проксіміті-брелоки, що містять персональні коди доступу. Зчитувачі встановлюються біля входу в контрольоване приміщення та при піднесенні карти доступу розпізнають код ідентифікатора. Від контролера інформація надходить у систему CКУД, яка на підставі аналізу даних про власника ідентифікатора, приймає рішення про дозвіл або заборону проходу співробітника на територію, що охороняється. У разі прийняття рішення про допуск система приводить в дію виконавчі пристрої. У цьому випадку виконавчими пристроями може бути будь-яке обладнання з можливістю управління – електромеханічні та електромагнітні замки, клямки, турнікети, шлагбауми, хвіртки, приводи воріт тощо. У разі заборони про допуск – прохід блокується. Існує можливість запрограмувати автоматичне включення сигналізації та повідомлення посту охорони про блокування проходу.
Контролери СКД бувають автономні та мережеві. Автономні контролери зазвичай встановлюються для розмежування доступу до індивідуальних приміщень або у випадках, коли замовник не має засобів для обладнання мережевою системою. Мережеві контролери встановлюються практично у 80% випадків, наприклад у готелях, бізнес-центрах, заводах та підприємствах. Мережеві контролери СКУД мають величезні переваги, гнучке управління та контроль всіх пристроїв одночасно, у разі розподіленої території – мережеві контролери економлять багато часу та коштів на обслуговуванні та на управлінні мережі. Головною перевагою мережевий СКУД є облік робочого часу для підприємства у разі наявності кількох зон доступу.
Для проходу через точку контролю доступу використовуються перепустки. Перепустки можуть бути у вигляді безконтактних карт доступу та брелоків. На сьогоднішній день найбільшого поширення набули карти доступу, зважаючи на те, що на карти доступу можна нанести зображення власника або логотип компанії.
На даний момент ми активно використовуємо та пропонуємо Вам обладнання CARDSYSTEMS СТОПНЕТИ ITV Золоті ворота.
Функціональні можливості та завдання СКУД:
Управління виконавчими пристроями під час вступу команди від системи дозволу проходу користувачеві, має відповідні права доступу.
Заборона відкриття проходу виконавчим пристроєм при зчитуванні незареєстрованого в пам’яті системи або не має прав доступу пропуску.
Автоматичне скасування та скидання команди управління на виконавчий пристрій у разі відсутності факту проходу.
Управління виконавчими пристроями (турнікети, хвіртки, ворота, двері) у точках доступу в автоматичному режимі або за командою оператора.
Ручне, автоматизоване або інтелектуальне відкривання виконавчих пристроїв в аварійних ситуаціях, наприклад, у разі пожежі, при технічних несправностях.
Установка режиму вільного проходу з пульта управління в аварійних ситуаціях та при надзвичайних подіях.
Ініціалізація сигналу тривоги у разі активації у системі аварійної ситуації при несанкціонованому проникненні.
Автоматичне протоколювання інформації, що надходить від контролерів на сервер доступу.
Формування табеля обліку робочого часу працівників та звітів з дисципліни праці.
Відображення на графічних планах об’єкта тривог та порушень із зазначенням місця за пріоритетами в режимі реального часу, зміни стану датчиків, зчитувачів та виконавчих пристроїв та стану контролерів.
Відображення на моніторі місця та часу пред’явлення пропуску, його номера, атрибутів, прізвища, імені та по батькові власника, фотографії та рішення про дозвіл або заборону права проходу.
Можливість активації глобальної заборони повторних проходів підтримки дисципліни користувачів системи.
У Системі підтримується поділ перепусток на категорії (постійні – для співробітників, тимчасові – для підрядників, разові – для відвідувачів).
Створення та редагування прав доступу користувачів, як окремо, так і груп.
У разі втрати зв’язку з сервером контролери переходять в автономний режим роботи, при цьому контролер зберігає всю інформацію у внутрішній пам’яті, по відновленню зв’язку сервер автоматично оновлює інформацію з контролера.
Програмні та апаратні засоби захищені від несанкціонованого доступу до елементів управління, до установок режимів та інформації, що міститься.
Інтеграція із системами охоронної та/або пожежної сигналізації та системою відеоспостереження.
Компанія ТОПСЕРВІС виконує монтаж систем контролю доступу в Одесі та Україні будь-якої складності.

Портфоліо

Товариство з обмеженою відповідальністю
«ТопСервіс» утворено у березні 2004 року та
успішно працює на ринку інженерних послуг

Всі наші роботи

У вас залишились
запитання?

Заповніть форму зворотнього
зв'язку та наші менеджери
зв'яжуться з вами у
найближчий час