Оповіщення про пожежу та управління евакуацією

Основне призначення системи повідомлення – це попередження людей, що перебувають у будівлі, про пожежу або іншу аварійну ситуацію та управління евакуацією. Однак у штатному режимі системи оповіщення можуть використовуватися також для передачі фонової музики, звукової та мовної трансляції, наприклад, приміщенням компанії.

   Більшість систем оповіщення та евакуації при пожежі будується за модульним принципом,тому залежно від архітектурних особливостей будівлі та її призначення система оповіщення може включати в себе пристрої, призначені для екстреної трансляції, або ж доповнюватися модулями, службовцями для підвищення якості звуку.

Оповещение vellez

   У торгових центрах та офісних будівлях система оповіщення про пожежу може створювати затишну обстановку, транслюючи приємну фонову музику, або передавати оголошення службового чи рекламного характеру. У разі надходження з датчиків сигналу тривоги, трансляція загального призначення переривається, і система оповіщення про пожежу починає передавати екстрене повідомлення, записане блок пам’яті або зачитуване диспетчером. Таке розміщення пріоритетів під час трансляції є обов’язковою вимогою для системи оповіщення під час пожежі.

   Залежно від ступеня взаємодії з іншими системами безпеки будівлі, система оповіщення про пожежу може бути автономним комплексом або бути частиною складнішої системи. Крім того, системи оповіщення про пожежу розрізняються за максимальною кількістю зон оповіщення, гнучкістю програмування логіки подій, по можливості комп’ютерного управління системою оповіщення та ін.

   Можна виділити кілька блоків, загальних для всіх систем оповіщення про пожежу:

  1. Керування цифровою системою оповіщення під час пожежі, як правило, реалізується за допомогою комп’ютера. Управління роботою блоків аналогової системи оповіщення про пожежу здійснюється через матричний блок управління, що входить до складу системи.
  2. Блок комутації сигналів.
  3. Підсилювальне обладнання (попередні підсилювачі та підсилювачі потужності) для посилення звукових сигналів, що надходять від джерела звуку (мікрофон, FM-тюнер, CD-програвач тощо).
  4. Виносні мікрофонні консолі для організації віддаленого робочого місця диспетчера.
  5. Джерела сигналу– мікрофон, встановлений на пульті диспетчера або на блоці тривожного оповіщення, генератор тонального сигналу, радіо, CD-програвач або магнітофон.
  6. Гучномовці(рупорні, настінні та стельові).

Портфоліо

Товариство з обмеженою відповідальністю
«ТопСервіс» утворено у березні 2004 року та
успішно працює на ринку інженерних послуг

Всі наші роботи

У вас залишились
запитання?

Заповніть форму зворотнього
зв'язку та наші менеджери
зв'яжуться з вами у
найближчий час