Системи димовидалення

Насамперед хочеться сказати, що єдине завдання системи димовидалення – забезпечення можливості безпечної евакуації людей під час пожежі протягом розрахункового часу евакуації.

Система димовидалення складається з адресної пожежної сигналізації сумісної з системою протидимної вентиляції.

Димовидалення може здійснюватися як в межах одного протипожежного відсіку, так і по всій будівлі відразу, використовуючи шахту, обладнану витяжним вентилятором димовидалення. На кожному поверсі у вертикальній шахті, що проходить через усю будівлю, є отвори, обладнані пожежними клапанами. У черговому режимі ці клапани відчинені. При виникненні пожежі на одному з поверхів за сигналом від ручного пожежного сповіщувача або сигналу двох автоматичних пожежних датчиків відкривається клапан, який у свою чергу перекриває отвір у шахті на заданому поверсі, включається вентилятор димовидалення та вентилятори підпору повітря в шахтах ліфтів. На кожному поверсі та шафах пожежних гідрантів встановлюються ручні пожежні сповіщувачі для ручного вмикання протидимного захисту.

У висотних будинках коридори та ліфтові тамбури діляться на відсіки протипожежними перегородками за допомогою дверей. Якщо довжина коридору становить понад 30 метрів, він ділиться на кілька відсіків. На один відсік коридору в житловій будівлі має бути одна шахта димовидалення.

Викид диму на даху повинен бути виконаний через конфузор зі швидкістю не менше 20 м/с для запобігання попаданню продуктів горіння з витяжних отворів у отвори повітрозабірних систем підпору повітря . Відстань від витяжних отворів систем димовидалення до отворів систем підпору повітря має бути не менше 5м.

Димова шахта є вертикальним димовим каналом, в якому на кожному поверсі передбачені отвори з електричними клапанами. У разі виникнення пожежі відкритий клапан у димарі дозволяє видалити продукти горіння назовні. Противодимий вентилятор забезпечує примусовий рух продуктів горіння димовою шахтою. Для виключення можливості попадання диму поверхами (при непрацюючому вентиляторі) витяжні отвори приєднуються до димової шахти через розсічення.

Портфоліо

Товариство з обмеженою відповідальністю
«ТопСервіс» утворено у березні 2004 року та
успішно працює на ринку інженерних послуг

Всі наші роботи

У вас залишились
запитання?

Заповніть форму зворотнього
зв'язку та наші менеджери
зв'яжуться з вами у
найближчий час